Arno Nijenbanning nieuwe HJO FC Zuidlaren

Het Jeugd Technisch Kader heeft in overleg met het Dagelijks Bestuur besloten dat het voor het bewaken van het jeugdbeleidsplan en het begeleiden van onze jeugdtrainers noodzakelijk is om een “dedicated” persoon toe te voegen aan het JTK. In een aantal gesprekken zijn we met Arno Nijenbanning overeengekomen dat hij deze taken vanaf volgend seizoen voor een periode van 2 seizoenen bij onze club op zich gaat nemen

 

Arno Nijenbanning

Arno heeft jaren lang als jeugdtrainer bij Zuidlaren gefungeerd en is een aantal jaar geleden overgestapt naar ACV. Tevens is hij werkzaam voor de jeugdopleiding van FC Groningen. Arno heeft aangegeven toe te zijn aan een meer overkoepelende rol binnen een vereniging en wil dit ook erg graag binnen FC Zuidlaren doen. We zijn dan ook zeer verheugd om te mogen mededelen dat Arno Nijenbanning vanaf volgend seizoen als Hoofd Jeugd Opleidingen op de velden aan de slag gaat, om de jeugdopleiding van FC Zuidlaren naar een hoger plan te brengen!