Trainingsschema.xls

Vragen? Mail naar jeugdcommissie@fczuidlaren.nl

Team Datum Tijd Trainers
FC Zuidlaren 19-1 20 augustus 18.45 aanwezig. 19.00 -20.30 Robin Wolters
FC Zuidlaren 19-2 27 augustus 18.45 aanwezig. 19.00-20.15 Remco Spanhoff
FC Zuidlaren 19-3 21 augustus 18.30 aanwezig. 18.45-20.15 Jan Paul Pruis
FC Zuidlaren 17-1 19 augustus 18.45 aanwezig. 19.00-20.30 Gerwin Bodewes & Fabian Staal
FC Zuidlaren 17-2 26 augustus 18.30 aanwezig. 18.45-20.15 Stefan Deuling & Fabian Staal
FC Zuidlaren 17-3 26 augustus 19.15 aanwezig. 19.30-20.30 Stefan Deuling & Arjan Sijbring
FC Zuidlaren 17-4 27 augustus 18.30 aanwezig. 18.45 -20.15 Onno van Heusden & Jens van der Woude
FC Zuidlaren 17-5 26 augustus 18.30 aanwezig. 18.45-20.15 Kevin Mellens
FC Zuidlaren 15-1 22 augustus 18.30 aanwezig. 18.45- 20.30 Robbin Markus & Eline Gerdes
FC Zuidlaren 15-3 26 augustus 18.15 aanwezig. 18.30-19.30 Arjan Sijbring
FC Zuidlaren 15-4 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Joris Groenewold & Maurice Verbree
FC Zuidlaren 13-1 20 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-19.00 Jorik de Groot & Remco Spanhoff
FC Zuidlaren 13-2 26 augustus 18.15 aanwezig. 18.30-19.30 Remco Veenstra
FC Zuidlaren 12-1 20 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.45 Tim Kruit
FC Zuidlaren 12-2 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.45 Robin Verbree
FC Zuidlaren 12-3 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.45 Jon Schutte
FC Zuidlaren 11-1 19 augustus 17.15 aanwezig. 17.30.18.45 Youp Hogeveen
FC Zuidlaren 11-2 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Kayleigh Bakker & Arjen Meijer
FC Zuidlaren 10-1 19 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Jarno Schoonveld
FC Zuidlaren 10-2 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Jelle van der Steege
FC Zuidlaren 10-3 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Thijs Heller & Johan Arends
FC Zuidlaren 10-4 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Karel Luehof & Bert Oosterveld
FC Zuidlaren 10-5 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Klaas jan van der Bleek
FC Zuidlaren 9-1 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Eline Gerdes
FC Zuidlaren 9-2 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Roan Breuklander
FC Zuidlaren 9-3 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Stan Mertens
FC Zuidlaren 9-4 26 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Sebastiaan Hasper & Jurian Hovenkamp
FC Zuidlaren 8-1 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Rens Bierlaagh
FC Zuidlaren 8-2 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Floran Evers
FC Zuidlaren 8-3 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Niels Kruit
FC Zuidlaren 8-4 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Lennon Lutke
FC Zuidlaren 8-5 27 augustus 17.15 aanwezig. 17.30-18.30 Bjorn Veenstra
FC Zuidlaren 7-1 27 augustus 16.00 aanwezig. 16.15 -17.15 Jorik de Groot
FC Zuidlaren 7-2 27 augustus 16.00 aanwezig. 16.15 -17.15 Jorik de Groot
FC Zuidlaren 7-3 27 augustus 16.00 aanwezig. 16.15 -17.15 Jorik de Groot
FC Zuidlaren MO17 27 augustus 18.45 aanwezig. 19.00-20.15 Maureen Breuklander & – Jan Mennega
Jeugdkeepers 27 augustus Tijden krijgen ze van de keepertrainer Edwin Prins – Albert Luikens – Robin Luikens – Jarno Schoonveld – Nick van Leeuwen