FC Zuidlaren 1 (zat)

Selectie 2022-2023

SpelerLeeftijdDoelpuntenGele KaartRode kaartAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioEigen doelpunt
Gijs Groenewold22100955.5622.2222.220
Imu Mugisha21100616.6750.0033.330
Jelle van der Steege201201338.4630.7730.770
Jens van Rooijen2011101353.8530.7715.380
Jens van der Woude222001747.0629.4123.530
Jim van Leeuwen18000425.0025.0050.000
Jon Schutte200201540.0033.3326.670
Jos Lamain32200366.6733.330.000
Merijn Poel220003100.000.000.000
Nick van Leeuwen21000333.3366.670.000
Nout de Groot201401154.5536.369.090
Olivier Beens191001050.0030.0020.000
Renke Arends229101546.6726.6726.670
Robbin Markus243001546.6726.6726.670
Robin Luikens250001450.0021.4328.570
Robin Verbree197101546.6726.6726.670
Robin Wolters265401346.1523.0830.770
Thijme Dieterich194301546.6733.3320.000
Tim Kruit210301330.7738.4630.770
Tim Wiersma211101450.0021.4328.570
Youp Hogeveen190101643.7531.2525.000

Begeleider Han van der Veur

Huidige team
FC Zuidlaren 1 (zat)
Eerdere teams
Jong FC Zuidlaren

Hoofdtrainer Paul Raveneau

Huidige team
FC Zuidlaren 1 (zat)

Verzorger Hendrik de Jonge

Huidige team
FC Zuidlaren 1 (zat), FC Zuidlaren O23-1
Eerdere teams
Jong FC Zuidlaren

Resultaten

15:00

FC Zuidlaren 1 (zat) vs CSVC 1 (zat)

1 - 7

WVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

Vitesse `63 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Borger s.v. 1 (zat)

3 - 3

ZZVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 2

GRC Groningen 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HSC 1 (zat)

1 - 0

Klazienaveen FC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

6 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SJS v.v. 1 (zat)

3 - 4

DKB v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

Hoogeveen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 4

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

1 - 0

Veenhuizen 1 v.v. (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs De Weide 1 (zat)

4 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Hollandscheveld v.v. 1 (zat)

6 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Tynaarlo s.v. 1 (zat) (BEKER)

2 - 2

ONR 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

5 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs ZNC 1 (zat) (BEKER)

6 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Marum s.v. 1 (zat) (oefenwedstrijd)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs v.v. Heerenveen 1 (zat) (oefenwedstrijd)

1 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat) (oefenwedstrijd)

4 - 5

Roden v.v. 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefenwedstrijd)

1 - 3

HFC`15 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

8 - 1

Grijpskerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Loppersum SC 1 (zat)

3 - 0

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Glimmen v.v. 1 (zat)

1 - 0

Omlandia v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

8 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Stadspark SC 1 (zat)

7 - 3

Holwierde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Aduard 2000 1 (zat)

2 - 3

Groen Geel 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

6 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat)

1 - 0

Be Quick 1887 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Velocitas 1897 1 (zat)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Holwierde v.v. 1 (zat)

0 - 1

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 6

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HS`88 1 (zat) (OEFEN)

15:00

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Hoogeveen v.v. 1 (zat)

2 - 1

Drenthina v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

0 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Veenhuizen 1 v.v. (zat) (OEFEN)

2 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Grijpskerk v.v. 1 (zat)

3 - 1

Loppersum SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 6

Zeester v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

Stadspark SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HFC`15 1 (zat)

5 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Groen Geel 1 (zat)

2 - 4

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Omlandia v.v. 1 (zat)

3 - 3

Noordwolde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat)

12 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Veendam 1894 1 (zat) (BEKER)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs VAKO 1 (zat) (BEKER)

4 - 8

v.v. Wildervank 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

1 - 5

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SVZ 1 (zon) (oefen)

4 - 6

DZOH 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefen)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Gruno 1 (oefen)

Geannuleerd

Be Quick 1887 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HFC`15 1 (zat)

Geannuleerd

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Grijpskerk v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Stadspark SC 1 (zat)

Geannuleerd

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Omlandia v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Groen Geel 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Glimmen v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Loppersum SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Holwierde v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Noordwolde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Aduard 2000 1 (zat)

Geannuleerd

HFC`15 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Groen Geel 1 (zat)

Geannuleerd

Stadspark SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Omlandia v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat)

2 - 1

Holwierde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Loppersum SC 1 (zat)

2 - 2

Grijpskerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Velocitas 1897 1 (zat)

2 - 2

SJS v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (beker)

6 - 0

Drachtster Boys 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefen)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Borger s.v. 1 (zat) (beker)

2 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Roden v.v. 1 (zon) (oefen)

3 - 4

SETA v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (beker)

4 - 0

s.v. Bedum 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefen)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Grijpskerk v.v. 1 (zat)

20:00

Roden v.v. 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

1 - 3

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Velocitas 1897 1 (zat)

20:00

L.E.O. (Loon) 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat)

4 - 0

HFC`15 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

20:15

Actief v.v. 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

0 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Achilles 1894 1 (zat) (OEFEN)

3 - 5

Niekerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

1 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat)

2 - 4

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs GRC Groningen 1 (zon) (OEFEN)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Holwierde v.v. 1 (zat)

0 - 0

Groen Geel 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs BSVV 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

4 - 1

VEV`67 c.v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

2 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Aduard 2000 1 (zat)

0 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Loppersum SC 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Roden v.v. 1 (zon) (OEFEN)

2 - 5

Noordwolde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

1 - 2

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

Grijpskerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Omlandia v.v. 1 (zat)

3 - 4

Stadspark SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 1

Corenos 1 - FC Zuidlaren 1 (BEKER)

1 - 2

Zuidhorn v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

Blauw Geel`15 1 - FC Zuidlaren 1 (BEKER)

4 - 1

Annen 1 v.v. (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 - Poolster 1 (BEKER)

1 - 3

VAKO 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 2

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 1

LTC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

3 - 1

WVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Amicitia VMC 1 (zat)

1 - 1

Rood Zwart Baflo 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

5 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Westerlee v.v. 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren - v.v. Wildervank (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 3

De Fivel 1 vs FC Zuidlaren 1 (zat)

6 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SIOS v.v. 1 (zat)

4 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 3

Middelstum v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 1

Corenos v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs de Heracliden s.v. 1 (zat)

6 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs FVV 1 (zon) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 4

FC Zuidlaren 1 - ACV JO19-1 (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HS`88 1 (zat)

1 - 0

Poolster v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 0

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

3 - 3

Annen 1 v.v. (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs De Fivel 1

1 - 3

The Knickerbockers 1 (zat) - FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 6

SIOS v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Middelstum v.v. 1 (zat)

0 - 4

SVZ 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Corenos v.v. 1 (zat)

1 - 3

de Heracliden s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Rood Zwart Baflo 1 (zat)

1 - 7

Westerlee v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

TLC 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs WVV 1 (zat)

1 - 4

Amicitia VMC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 3

HS`88 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) - Poolster v.v. 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Achilles 1894 1 (zat) (BEKER)

8 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Glimmen v.v. 2 (zat) (OEFEN)

0 - 6

Borger s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

3 - 4

WVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Haulerwijk 1 (za)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SVBO 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Borger s.v. 1 (zat)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

3 - 1

Borger s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

5 - 0

Achilles 1894 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Lycurgus s.v. 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Amicitia VMC 1 (zat)

3 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Elim s.c. 1 (zat)

3 - 2

CSVC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 2

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Sweel v.v. 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Tiendeveen v.v. 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HS`88 1 (zat)

0 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) - BSVV 1 (zat) OEFENDUEL te Rolde

6 - 2

SVBO 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 2

NWVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

Amicitia VMC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 2

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENDUEL)

8 - 0

Annen 1 v.v. (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENDUEL)

2 - 2

De Weide 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

2 - 2

HS`88 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs CSVC 1 (zat)

1 - 1

Sweel v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 2

Lycurgus s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

9 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs NWVV 1 (zat)

3 - 0

Elim s.c. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

5 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) - v.v. Gorecht combi 1/2

4 - 6

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Achilles 1894 1 (zat)

7 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) - v.v. Wildervank 1 (zat) BEKER

2 - 3

De Fivel 1 - FC Zuidlaren 1 (zat) BEKER

6 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) - Wagenborger Boys 1 (zat)

3 - 0

Haulerwijk 1 - FC Zuidlaren 1 (zat)