FC Zuidlaren 1 (zat)

Selectie 2022-2023

SpelerLeeftijdDoelpuntenGele KaartRode kaartAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioEigen doelpunt
Gijs Groenewold22100955.5622.2222.220
Imu Mugisha22100933.3333.3333.330
Jelle van der Steege201202147.6223.8128.570
Jens van Rooijen2126212762.9618.5218.520
Jens van der Woude225003158.0619.3522.580
Jim van Leeuwen190011553.3313.3333.330
Jon Schutte210202250.0022.7327.270
Jos Lamain325101668.7512.5018.750
Merijn Poel230111080.0010.0010.000
Nick van Leeuwen22000560.0040.000.000
Nout de Groot212401361.5430.777.690
Renke Arends2315202958.6217.2424.140
Robbin Markus253102356.5217.3926.090
Robin Luikens260002657.6915.3826.920
Robin Wolters2710402356.5217.3926.090
Thijme Dieterich205402755.5622.2222.220
Tim Kruit220301540.0033.3326.670
Tim Wiersma221202365.2213.0421.740
Youp Hogeveen200103056.6720.0023.330

Begeleider Han van der Veur

Huidige team
FC Zuidlaren 1 (zat)
Eerdere teams
Jong FC Zuidlaren

Hoofdtrainer Paul Raveneau

Huidige team
FC Zuidlaren 1 (zat)

Verzorger Hendrik de Jonge

Huidige team
FC Zuidlaren 1 (zat), FC Zuidlaren O23-1
Eerdere teams
Jong FC Zuidlaren

Teammanager Rob Staal

Huidige team
FC Zuidlaren 1 (zat)

Resultaten

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs WVV 1 (zat)

0 - 5

CSVC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Vitesse `63 1 (zat)

1 - 3

Borger s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs ZZVV 1 (zat)

1 - 5

HSC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Veenhuizen 1 v.v. (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Klazienaveen FC 1 (zat)

2 - 1

SJS v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs DKB v.v. 1 (zat)

2 - 1

De Weide 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefen)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Hoogeveen v.v. 1 (zat)

2 - 5

Hollandscheveld v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs CSVC 1 (zat)

1 - 7

WVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

Vitesse `63 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Borger s.v. 1 (zat)

3 - 3

ZZVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 2

GRC Groningen 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HSC 1 (zat)

1 - 0

Klazienaveen FC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

6 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SJS v.v. 1 (zat)

3 - 4

DKB v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

Hoogeveen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 4

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

1 - 0

Veenhuizen 1 v.v. (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs De Weide 1 (zat)

4 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Hollandscheveld v.v. 1 (zat)

6 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Tynaarlo s.v. 1 (zat) (BEKER)

2 - 2

ONR 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

5 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs ZNC 1 (zat) (BEKER)

6 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Marum s.v. 1 (zat) (oefenwedstrijd)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs v.v. Heerenveen 1 (zat) (oefenwedstrijd)

1 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat) (oefenwedstrijd)

4 - 5

Roden v.v. 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefenwedstrijd)

1 - 3

HFC`15 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

8 - 1

Grijpskerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Loppersum SC 1 (zat)

3 - 0

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Glimmen v.v. 1 (zat)

1 - 0

Omlandia v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

8 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Stadspark SC 1 (zat)

7 - 3

Holwierde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Aduard 2000 1 (zat)

2 - 3

Groen Geel 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

6 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat)

1 - 0

Be Quick 1887 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Velocitas 1897 1 (zat)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Holwierde v.v. 1 (zat)

0 - 1

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 6

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HS`88 1 (zat) (OEFEN)

15:00

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Hoogeveen v.v. 1 (zat)

2 - 1

Drenthina v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

0 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Veenhuizen 1 v.v. (zat) (OEFEN)

2 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Grijpskerk v.v. 1 (zat)

3 - 1

Loppersum SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 6

Zeester v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

Stadspark SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HFC`15 1 (zat)

5 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Groen Geel 1 (zat)

2 - 4

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Omlandia v.v. 1 (zat)

3 - 3

Noordwolde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat)

12 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Veendam 1894 1 (zat) (BEKER)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs VAKO 1 (zat) (BEKER)

4 - 8

v.v. Wildervank 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

1 - 5

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SVZ 1 (zon) (oefen)

4 - 6

DZOH 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefen)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Gruno 1 (oefen)

Geannuleerd

Be Quick 1887 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HFC`15 1 (zat)

Geannuleerd

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Grijpskerk v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Stadspark SC 1 (zat)

Geannuleerd

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Omlandia v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Groen Geel 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Glimmen v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Loppersum SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Holwierde v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Noordwolde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Aduard 2000 1 (zat)

Geannuleerd

HFC`15 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Groen Geel 1 (zat)

Geannuleerd

Stadspark SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat)

Geannuleerd

Omlandia v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

Geannuleerd

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat)

2 - 1

Holwierde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Loppersum SC 1 (zat)

2 - 2

Grijpskerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Velocitas 1897 1 (zat)

2 - 2

SJS v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (beker)

6 - 0

Drachtster Boys 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefen)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Borger s.v. 1 (zat) (beker)

2 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Roden v.v. 1 (zon) (oefen)

3 - 4

SETA v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (beker)

4 - 0

s.v. Bedum 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (oefen)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Grijpskerk v.v. 1 (zat)

20:00

Roden v.v. 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

1 - 3

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Velocitas 1897 1 (zat)

20:00

L.E.O. (Loon) 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat)

4 - 0

HFC`15 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

20:15

Actief v.v. 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

0 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Achilles 1894 1 (zat) (OEFEN)

3 - 5

Niekerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

1 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Be Quick 1887 1 (zat)

2 - 4

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 4

FC Zuidlaren 1 (zat) vs GRC Groningen 1 (zon) (OEFEN)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Holwierde v.v. 1 (zat)

0 - 0

Groen Geel 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs BSVV 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

4 - 1

VEV`67 c.v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFEN)

2 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Aduard 2000 1 (zat)

0 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Loppersum SC 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Roden v.v. 1 (zon) (OEFEN)

2 - 5

Noordwolde v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

0 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

1 - 2

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

Grijpskerk v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Omlandia v.v. 1 (zat)

3 - 4

Stadspark SC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 1

Corenos 1 - FC Zuidlaren 1 (BEKER)

1 - 2

Zuidhorn v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

Blauw Geel`15 1 - FC Zuidlaren 1 (BEKER)

4 - 1

Annen 1 v.v. (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 - Poolster 1 (BEKER)

1 - 3

VAKO 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 2

Aduard 2000 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 1

LTC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

3 - 1

WVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Amicitia VMC 1 (zat)

1 - 1

Rood Zwart Baflo 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

5 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Westerlee v.v. 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren - v.v. Wildervank (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 3

De Fivel 1 vs FC Zuidlaren 1 (zat)

6 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SIOS v.v. 1 (zat)

4 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Noordwolde v.v. 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 3

Middelstum v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 1

Corenos v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs de Heracliden s.v. 1 (zat)

6 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs FVV 1 (zon) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 4

FC Zuidlaren 1 - ACV JO19-1 (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HS`88 1 (zat)

1 - 0

Poolster v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 0

Velocitas 1897 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

3 - 3

Annen 1 v.v. (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs De Fivel 1

1 - 3

The Knickerbockers 1 (zat) - FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 6

SIOS v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Middelstum v.v. 1 (zat)

0 - 4

SVZ 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Corenos v.v. 1 (zat)

1 - 3

de Heracliden s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Rood Zwart Baflo 1 (zat)

1 - 7

Westerlee v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

TLC 1 (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs WVV 1 (zat)

1 - 4

Amicitia VMC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 3

HS`88 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) - Poolster v.v. 1 (zat)

2 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Achilles 1894 1 (zat) (BEKER)

8 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Glimmen v.v. 2 (zat) (OEFEN)

0 - 6

Borger s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

3 - 4

WVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENWEDSTRIJD)

2 - 5

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Haulerwijk 1 (za)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs SVBO 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Borger s.v. 1 (zat)

3 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Helpman v.v. 1 (zat)

3 - 1

Borger s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

5 - 0

Achilles 1894 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Lycurgus s.v. 1 (zat)

1 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Amicitia VMC 1 (zat)

3 - 2

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Elim s.c. 1 (zat)

3 - 2

CSVC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

3 - 2

Helpman v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Sweel v.v. 1 (zat)

1 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Tiendeveen v.v. 1 (zat)

3 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs HS`88 1 (zat)

0 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) - BSVV 1 (zat) OEFENDUEL te Rolde

6 - 2

SVBO 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 2

NWVV 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 0

Amicitia VMC 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

4 - 2

Glimmen v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENDUEL)

8 - 0

Annen 1 v.v. (zon) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (OEFENDUEL)

2 - 2

De Weide 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat) (BEKER)

2 - 2

HS`88 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

2 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) vs CSVC 1 (zat)

1 - 1

Sweel v.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

1 - 2

Lycurgus s.v. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

9 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) vs NWVV 1 (zat)

3 - 0

Elim s.c. 1 (zat) vs FC Zuidlaren 1 (zat)

5 - 3

FC Zuidlaren 1 (zat) - v.v. Gorecht combi 1/2

4 - 6

FC Zuidlaren 1 (zat) vs Achilles 1894 1 (zat)

7 - 0

FC Zuidlaren 1 (zat) - v.v. Wildervank 1 (zat) BEKER

2 - 3

De Fivel 1 - FC Zuidlaren 1 (zat) BEKER

6 - 1

FC Zuidlaren 1 (zat) - Wagenborger Boys 1 (zat)

3 - 0

Haulerwijk 1 - FC Zuidlaren 1 (zat)